Obserwuj w Google News

Hurkacz i Kubot w 1. rundzie debla na IO w Tokio: Kiedy i o której godzinie mecz?

2 min. czytania
22.07.2021 18:50
Zareaguj Reakcja

Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot - Jan-Lennard Struff, Alexander Zverev GODZINA, DATA: Kiedy mecz Hurkacza i Kubota w pierwszej rundzie debla igrzysk olimpijskich w Tokio? O której godzinie rozpoczyna się mecz Hurkacza i Kubota w deblu w Tokio 2020? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz Hurkacz, Kubot - Struff, Zverev w 1. rundzie IO w Tokio!

Hurkacz i Kubot
fot. PAP

Mecz Hubert Hurkacz, Łukasz KubotJan-Lennard Struff, Alexander Zverev to spotkanie pierwszej rundy debla na igrzyskach olimpijskich w Tokio. W polsko-niemieckim zestawieniu tylko jeden z tenisistów specjalizuje się w deblu i jest nim 39-letni Kubot.

Hurkacz i Kubot grali już ze sobą razem m.in. w Pucharze Daviesa i ATP Cup. Na IO w Tokio połączą swoje siły znowu, a biorąc pod uwagę wysoką formę tego pierwszego, nie ukrywa się, że rozstawiona z "piątką" biało-czerwona para może powalczyć nawet o medal.

Redakcja poleca

Hurkacz i Kubot w 1. rundzie debla na IO w Tokio: Kiedy i o której godzinie mecz?

Już w pierwszej rundzie Polacy będą musieli jednak sprostać wymagającym przeciwnikom. 31-letni Struff zajmuje w deblowym rankingu ATP 62. miejsce, jednak najwyżej był 21. W dorobku ma trzy wygrane turnieju głównego cyklu oraz ćwierćfinał Wimbledonu. 24-letni Zverev to z kolei przede wszystkim znakomity singlista (obecnie piąta rakieta świata). W grze podwójnej zdobył dwa tytuły, choć w klasyfikacji nie awansował nigdy powyżej 68. lokaty.

Jeśli Polacy pokonają Niemców w pierwszej rundzie, w drugiej zmierzą się z finalistami tegorocznego French Open, Kazachami Aleksandrem Bublikiem i Andriejem Gołubiewem lub Francuzami Jeremym Chardym oraz Gaelem Monfilsem.

IO w Tokio - tenis, debel mężczyzn: Kto najwyżej rozstawiony?

Na IO w Tokio najwyżej rozstawiona jest para Chorwatów - Nikola Mektic i Mate Pavic. Z numerem drugim grają Francuzi Pierre-Hugues Herbert oraz Nicolas Mahut, zaś turniejowymi "trójkami" są Kolumbijczycy Juan Sebastian Cabal i Robert Farah.

Turniej olimpijski w tenisie odbywa się w nich 24 lipca - 1 sierpnia.

Hurkacz i Kubot w 1. rundzie debla na IO w Tokio: GODZINA, DATA meczu

Mecz Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot - Jan-Lennard Struff, Alexander Zverev w 1. rundzie debla na igrzyskach olimpijskich w Tokio odbędzie się w sobotę, 24 lipca, prawdopodobnie około godziny 10:00, na korcie numer 6.

RadioZET.pl