Zamknij

Publika nie wytrzymała po tej reakcji Novaka Djokovicia. "Zamknij się"

19.01.2023 14:38

Jeden z kibiców obecnych na meczu Novaka Djokovicia próbował uprzykrzyć życie Serbowi, gdy ten serwował. Na zaczepki odpowiedział inny fan, który... kazał mu się zamknąć. Reakcja Djokovicia? To trzeba zobaczyć.

Djoković podziękował fanowi, który krzyknął "zamknij się"
fot. Twitter screen/Eurosport

Novak Djoković z problemami, ale awansował do trzeciej rundy Australian Open 2023. W czwartkowej sesji Serb pokonał Francuza Enzo Couacauda 6:1, 6:7(5), 6:2, 6:0. Mecz obfitował w kilka niespodziewanych zdarzeń. Już na początku Couacauda doznał kontuzji i z łzami opuścił kort. Na szczęście chwilę potem powrócił na kort i mógł dokończyć spotkanie, w którym doszło do pewnej zabawnej sytuacji.

Djoković podziękował kibicowi

W momencie, gdy Djoković zbierał się do serwisu na stronę rywala jeden z obecnych na trybunach kibiców zaczął głośno bełkotać, żeby wybić z rytmu Serba. Odpowiedź przyszła błyskawicznie, ponieważ inny z oglądających krzyknął do niego: "zamknij się". Ripostę fana dobrze usłyszał Djoković, który tylko skwitował: "dziękuję", a obserwujący na trybunach buchnęli śmiechem.

W następnej rundzie rozstawiony z czwórką Nole zagra z Grigorem Dimitrowem. 35-latek ma znakomity bilans Bułgarem, bo wygrywał z nim aż dziesięć razy. Dimitrow odniósł tylko jedno zwycięstwo. W "ćwiartce" Djokovicia grają też Benjamin Bonzi, Adrian Mannarino, Alex de Minaur, Andriej Rublow, Daniel Evans, Ugo Humbert czy Holger Rune. 

loader

RadioZET.pl/Eurosport