Obserwuj w Google News

Polski tenisista przegrał mecz i się zaczęło. "Fani" wywali na niego wiadro pomyj

2 min. czytania
12.09.2023 15:37
Zareaguj Reakcja

Daniel Michalski odpadł w pierwszej rundzie Challengera w Szczecinie. Polski tenisista po meczu postanowił pokazać, jakie wiadomości otrzymał po porażce. Większość z nich jest skandaliczna i absolutnie niedopuszczalna.

Daniel Michalski
fot. PATRICK HAMILTON/AFP/East News

Daniel Michalski w poniedziałek rozegrał mecz z Bułgarem Adrianem Andreevem w 1. rundzie Challengera w Szczecinie. Spotkanie było pełne zwrotów akcji. Najpierw Polak przegrał pierwszego seta i to dość pokaźnie, bo 1:6, ale potem udało mu się opanować sytuację i wygrać drugą partię w tie-breaku 7-4. W decydującym secie Michalski przełamał rywala i wyszedł na prowadzenie 3:1 w gemach. Niestety pod koniec meczu Andreev odrobił stratę przełamania, a chwilę potem Michalski stracił serwis i przegrał 4:6.

Skandaliczne wiadomości w stronę tenisisty

Tenisista z pewnością był rozczarowany takim obrotem spraw, jednak to, co spotkało go w mediach społecznościowych po porażce było absolutnie niedopuszczalne. Polak podzielił się na Instagramie szeregiem wiadomości, jakie dostał od "kibiców".

"Nieźle dałeś się wyr***ć", "j***ć cię", "jak mogłeś przegrać ten mecz?!", "ch****a mentalność", "cześć przegrywie" - to tylko kilka wiadomości od hejterów, jakie dostał Michalski. Skąd ta frustracja? Najprawdopodobniej chodzi o przegraną u bukmachera, większość z tych ludzi obstawiła wygraną Polaka i przegrała zakład, jednak w żadnym wypadku nie jest to powód do obrażania zawodnika. Pewne granice zostały przekroczone.

Michalski podsumował to wszystko krótkim "uuu" i oznaczył oficjalny profil ATP Challenger Tour.

Nie przegap