Polska olimpijka ofiarą kradzieży. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"

02.02.2023 18:31

Paula Kania-Choduń za pomocą swoich mediów społecznościowych nagłośniła sprawę kradzieży. Polska olimpijka, która niedawno zakończyła karierę tenisową wyjawiła, że skradziono jej samochód. Polka zwróciła się z apelem do swoich fanów.

Polska olimpijka okradziona
fot. Instagram screen/paulakaniaa

Paula Kania-Choduń to utytułowana tenisistka, która ma na swoim koncie mistrzostwo Polski w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej. Jest również drużynową mistrzynią Polski, a także reprezentowała nasz kraj podczas Pucharu Billie Jean King. Pod koniec roku jednak 31-latka ogłosiła zakończenie kariery.

Skradziono samochód polskiej olimpijce

Niestety w nowym roku byłą tenisistkę spotkał ogromny pech. Kania-Choduń za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że  w nocy z wtorku na środę została okradziona. Chodzi o jej samochód, w którym znajdowały się między innymi rakiety tenisowe.

Zobacz także: Iga Świątek zdradziła swój wstydliwy sekret: "Nie oceniajcie mnie"

"!!SKRADZiONO!! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! W nocy z 31.01 na 1.02 o godzinie 4:00 ukradziono samochód ze zdjęcia- BMW F10 o numerach rejestracyjnych OKR1P33 z ul. Pułaskiego 42 w Katowicach! Jeżeli ktoś ma jakieś info bardzo proszę kontakt i o udostępnianie. Rakiety również przepadły" - napisała na Instagramie Paula Kania-Choduń.

RadioZET.pl