,

Linette - Azarenka: Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz w Miami?

25.03.2023 20:00

Magda Linette - Wiktoria Azarenka to jedno ze spotkań trzeciej rundy WTA w Miami. Tenisistka z Poznania po wyeliminowaniu rosyjskiej rywalki zmierzy się z zawodniczką z Białorusi. Gdzie obejrzeć mecz Linette - Azarenka w telewizji i internecie? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

Magda Linette
fot. JULIAN FINNEY/Getty AFP/East News

Magda Linette, podobnie jak Wiktoria Azarenka w pierwszej rundzie WTA w Miami miała tzw. wolny los. W swoich inauguracyjnych spotkaniach Polka poradziła sobie z Jewgieniją Rodiną 6:3, 6:4. Natomiast Białorusinka wygrała również bez straty seta z Camilą Giorgi 6:3, 6:1.

Linette - Azarenka: Transmisja TV online

Starcie Linette - Azarenka zapowiada się pasjonująco. Ta druga w przeszłości była liderką światowego rankingu WTA, a obecnie plasuje się na 16. pozycji. Reprezentantka biało-czerwonych znajduje się jedynie trzy miejsca niżej, co tylko udowadnia, że pojedynek będzie niezwykle emocjonujący. Poza kwestiami sportowymi Azarenka skomentowała słowa innej naszej zawodniczki - Igi Świątek. Chodziło o sytuację, w której 21-latka stwierdziła, że WTA musi zrobić dużo więcej, aby pomóc tenisistom z Ukrainy.

Linette - Azarenka: Kiedy mecz w Miami? O której godzinie gra Polka?

- Zachęcam ją, by spojrzała, jakie rzeczy zostały zrobione, zanim będzie je komentować. Z chęcią przedstawię wszystkie fakty  - odpowiedziała 33-latka.

To będzie trzeci mecz pomiędzy Magdą Linette a Wiktorią Azarenką. Wcześniej panie zmierzyły się ze sobą w 2016 roku właśnie na WTA w Miami i pięć lat później na Indian Wells. Dwukrotnie lepsza była Białorusinka.

Linette - Azarenka: Gdzie obejrzeć mecz na żywo WTA w Miami?

Pojedynek Linette - Azarenka zaplanowano w sobotę 25 marca ok. godz. 18. Transmisja TV zostanie przeprowadzona na antenie Canal+ Sport i online na canalplus.com.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się