Obserwuj w Google News

Linette - Azarenka: Kiedy mecz w Miami? O której godzinie gra Polka?

1 min. czytania
25.03.2023 20:00
Zareaguj Reakcja

Magda Linette - Wiktoria Azarenka: godzina, data. Kiedy i o której godzinie mecz 3. rundy turnieju WTA 1000 w Miami? Sprawdź godzinę i datę meczu Linette - Azarenka w Miami 2023!

Magda Linette
fot. Aaron Favila/Associated Press/East News

Białorusinka Wiktoria Azarenka pokonała Włoszkę Camilę Giorgi 6:3, 6:1 i będzie rywalką Magdy Linette w trzeciej rundzie turnieju tenisowego WTA 1000 na twardych kortach w Miami (pula nagród 8,8 mln dolarów).

33-letnia Azarenka to była liderka światowego rankingu, która obecnie jest w nim 16. Wygrała w karierze 21 turniejów, w tym dwukrotnie wielkoszlemowy Australian Open w Melbourne, gdzie w tym roku była w półfinale. Trzykrotnie też triumfowała w Miami.

Redakcja poleca

Linette - Azarenka: Zapowiedź meczu w Miami

Linette, która w lutym skończyła 31 lat, plasuje się na 19. pozycji na liście WTA. Zmagania na Florydzie zaczęła w czwartek od zwycięstwa nad wracającą do zawodowego tenisa po dłuższej przerwie Rosjanką Jewgienią Rodiną 6:3, 6:4.

Z Azarenką zmierzyła się do tej pory dwa razy i oba mecze przegrała - siedem lat temu właśnie w Miami i przed rokiem w kalifornijskim Indian Wells, kiedy Polka skreczowała w drugiej partii.

Linette - Azarenka: Kiedy i o której godzinie mecz?

Mecz Magda Linette - Wiktoria Azarenka w 3. rundzie turnieju WTA 1000 w Miami odbędzie się w sobotę 25 marca. Polka i Białorusinka powinny pojawić się na korcie ok. godz. 20:00. Wcześniej na tej arenie zagrają Qinwen Zheng i Ludmiła Samsonowa.

RadioZET.pl/PAP