Obserwuj w Google News

Wyśmiał finał Igi Świątek. Jednoznaczna reakcja Kyrgiosa

2 min. czytania
15.06.2023 20:48
Zareaguj Reakcja

Nick Kyrgios odniósł się do opinii Rennae Stubbs, która oceniła, że finał Igi Świątek z Karoliną Muchovą na French Open był niezwykle emocjonujący. Ubiegłoroczny finalista Wimbledonu jedną emotką wyśmiał komentarz chwalący kobiecy tenis.

Nick Kyrgios
fot. GLYN KIRK/AFP/East News, EMMANUEL DUNAND/AFP/East News

"Nie mówcie mi, że kobiecy tenis jest nudny! Półfinały były lepsze, ale dopiero finał jest fantastyczny! Tak, drugi set Alcaraza z Djokoviciem był niesamowity, ale reszta była nudna. A mecz Ruuda ze Zverevem dopiero był okropny. Dzięki Bogu za panie!" - napisała na Twitterze Rennae Stubbs, była tenisistka. Po French Open z poziomu rozgrywek zadowoleni byli także inni eksperci oraz sami kibice. Jednak w tym gronie zabrakło Nicka Kyrgiosa, który postanowił odpowiedzieć na wpis rodaczki.

Australijczyk zareagował płaczącą ze śmiechu emotikoną. Kiedy dwukrotna mistrzyni Wimbledonu w deblu starała się rozwinąć dyskusję. "Nick, powiedz mi, czy się mylę?" - napisała, ale 28-latek tylko powtórzył odpowiedź.

Do całej sprawy odniosły się czeskie media, a dokładniej gazeta "Blesk". Dziennikarze napisali, że "sztuka Muchovej orzekła świat, poza szydzącym z niej Nickiem Kyrgiosem".

Kyrgios naśmiewa się z żeńskiego finału French Open

"Australijczyk wywołał poruszenie, jak to ma w zwyczaju, śmiejąc się z takich wniosków. Odpowiedział na tweet Stubbs prześmiewczym emotikonem. Ale ona najwyraźniej nie rozumiała, co było śmiesznego w jej opinii. Szukała odpowiedzi. Ale z Kyrgios znów  prowokacyjnie wysłał ten sam symbol" - napisano.

Redakcja poleca

W ostatnim czasie Kyrgios otworzył się przed kibicami w filmie "Break Point". W dokumencie tenisista przyznał, że po przegranym Wimbledonie w 2019 roku miał myśli samobójcze, przez co trafił do szpitala psychiatrycznego.

RadioZET.pl