,

Iga Świątek wyróżniona. Firma Rogera Federera nowym sponsorem

20.03.2023 13:50

Iga Świątek zakończyła współpracę z firmą Asics, zastępując ją szwajcarską marką ON. Firma, w której jednym z udziałowców jest Roger Federer zastąpiła japońskie przedsiębiorstwo.

Iga Świątek
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Szwajcarska firma ON poza Igą Świątek podpisała kontrakt z amerykańskim tenisistą Benem Sheltonem, który w tym roku dotarł do ćwierćfinału Australian Open.

loader

"Iga i Ben reprezentują nowe pokolenie światowej klasy talentów. Oboje pokazali już ducha rywalizacji, który jest bliski ON, i są obecnymi i przyszłymi mistrzami naszej dyscypliny. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać ich w rodzinie ON. Zarówno Świątek, jak i Shelton będą nosili na korcie nowopowstałą kolekcję profesjonalnej odzieży sportowej dedykowanej tenisowi, a także ich własne wersje legendarnych butów THE ROGER Pro. " - informuje producent w komunikacie prasowym.

Iga Świątek z nowym partnerem. Ubierze ją firma Rogera Federera

"Jestem bardzo podekscytowana, że zostałam pierwszą tenisistką, która dołącza do teamu ON. Podziwiam to, jak zespół innowacji ON pracuje i dostosowuje technologie, aby sprostać oczekiwaniom sportowców i wspierać ich kariery. Jest dla mnie inspirujące to, jak wspólnie rozwijamy swoje pomysły, pracując nad moją odzieżą i obuwiem sportowym. A to, co połączyło mnie z tą marką to poczucie, że dzielimy wspólne wartości. Nie mogę się doczekać tego partnerstwa i rozwijania się razem z ON" - podkreśliła Świątek.

Liderka światowego rankingu WTA po turnieju Indian Wells, w którym zakończyła zmagania na półfinale przygotowuje się do następnej imprezy w Miami. Rywalizację zaplanowano w dniach 19 marca - 2 kwietnia.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się