Obserwuj w Google News

Iga Świątek na wakacjach. Polka nie pojechała sama

1 min. czytania
11.11.2023 18:25
Zareaguj Reakcja

Iga Świątek po zwycięstwie na WTA Finals rozpoczęła zasłużony urlop. Liderka rankingu opublikowała w sieci zdjęcie, pokazując jak spędza wolny czas.

Iga Świątek
fot. CLAUDIO CRUZ/AFP/East News

To był kolejny znakomity sezon w wykonaniu Igi Świątek. Polska tenisistka wygrała sześć turniejów w tym m.in. Roland Garros oraz kończący rozgrywki WTA Finals. Jednocześnie po ostatnim meczu 22-latka wróciła na prowadzenie w klasyfikacji najlepszych zawodniczek na świecie. W sumie sportsmenka pochodząca z Raszyna odniosła aż 68 wygranych meczów.

Iga Świątek pokazała zdjęcie z wakacji

Zaraz po rywalizacji w meksykańskim Cancun Świątek udała się na zasłużony odpoczynek. Polka spędza wakacje z ważną osobą w swoim życiu. Mowa o tacie Tomaszu, który towarzyszy córce na wakacjach.

Tomasz Świątek był obecny na trybunach podczas WTA Finals, dzięki czemu pierwsza rakieta świata mogła liczyć na wsparcie rodziny. Wiadomo nie od dziś, że terminarz tenisistki jest niezwykle napięty, dlatego ona sama spędza każdą wolną chwilę ze swoimi najbliższymi. Być może Świątek pojawi się na korcie jeszcze w grudniu, pokazując się w Światowej Lidze Tenisa.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap