Obserwuj w Google News

Hurkacz - Paul: Kiedy mecz w Indian Wells? O której godzinie gra Polak?

2 min. czytania
13.03.2023 17:03
Zareaguj Reakcja

Hubert Hurkacz - Tommy Paul: godzina, data. Kiedy i o której godzinie mecz trzeciej rundy turnieju ATP 1000 w Indian Wells? Sprawdź godzinę i datę meczu Hurkacz - Paul w Indian Wells!

Hubert Hurkacz
fot. PAP/Marcin Cholewiński

Hubert Hurkacz pokonał Australijczyka Alexeia Popyrina 6:3, 6:3 i awansował do trzeciej rundy (1/16 finału) tenisowego turnieju ATP 1000 na kortach twardych w kalifornijskim Indian Wells.

Kolejnym rywalem Polaka, który na otwarcie miał tzw. wolny los, będzie w poniedziałek Tommy Paul. Skala trudności będzie sporo większa, gdyż amerykański rówieśnik zajmuje 19. lokatę w klasyfikacji ATP, zrobił w ostatnich miesiącach spory postęp, był w półfinale tegorocznego Australian Open, a przygotowując się bezpośrednio do dwóch prestiżowych wiosennych zawodów w USA, dotarł do finału w Acapulco.

Redakcja poleca

Hurkacz - Paul: Zapowiedź meczu

Łączy go z Polakiem również fakt, że w sobotę udział w turnieju w Indian Wells także zaczął od wygranej 6:3, 6:3 - z Niemcem Janem-Lennardem Struffem.

Hurkacz z Paulem w oficjalnych statystykach mają zapisaną tylko jedną potyczką - w 2021 roku w paryskiej hali Bercy Polak zwyciężył w dwóch zaciętych setach. W pandemicznym 2020 roku zmierzyli się jednak też dwukrotnie w turniejach towarzyskich w USA i również górą dwa razy był podopieczny amerykańskiego trenera Craiga Boyntona.

W Indian Wells Hurkacz uczestniczy równolegle w rywalizacji deblowej. W parze z Bułgarem Grigorem Dimitrowem w 1/8 finału zmierzą się z Rohanem Bopanną z Indii i Australijczykiem Matthew Ebdenem.

Hurkacz- Paul: Data i godzina meczu

Mecz Hubert Hurkacz - Tommy Paul w 3. rundzie turnieju ATP 1000 w Indian Wells odbędzie się w poniedziałek 13 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

RadioZET.pl