,

Hurkacz - Mannarino: Kiedy następny mecz Polaka? O której godzinie?

27.03.2023 21:53

Hubert Hurkacz po istnym thrillerze w 2. rundzie Miami Open awansował dalej. Teraz na drodze Polaka staje doświadczony Francuz, który już raz go pokonał. Kiedy mecz Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino? O której godzinie na żywo? Sprawdź najważniejsze informacje na naszym portalu.

Hurkacz - Mannarino: Kiedy następny mecz Polaka w Miami Open
fot. Jim Rassol/Associated Press/East News

Hubert Hurkacz w nieprawdopodobnym stylu wdarł się do 3. rundy Miami Open. Polak w swoim pierwszym meczu rozegrał prawdziwą batalię z Australijczykiem Thanasim Kokkinakisem i ostatecznie pokonał go 6:7(10), 7:6(7), 7:6(6). Dla "Hubiego" był to pierwszy w karierze wygrany mecz, w którym wszystkie trzy sety kończyły się tie-breakami.

- To była niesamowita bitwa! Aż trudno mi to wszystko wytłumaczyć. Wiedziałem, że gram dobry tenis. Starałem się po prostu zostać w tym meczu i rywalizować, oddać kilka dobrych uderzeń. Próbowałem walczyć o każdą piłkę i wywierać presję - mówił po meczu zadowolony Hurkacz.

Hurkacz - Mannarino w 3. rundzie Miami Open: Kiedy mecz?

W nieco mniej dramatycznych okolicznościach awansował do następnej rundy rywal Hurkacza - Adrian Mannarino. 34-letni Francuz, również po trzech setach, pokonał Amerykanina Ben Sheltona  6:4, 3:6, 6:1.

Hurkacz mierzył się z Mannarino trzykrotnie. Dwa wygrywał Polak (w Paryżu i Rotterdamie), a jedno zwycięstwo padło łupem francuskiego weterana (Australian Open 2022).

Hurkacz - Mannarino: O której godzinie następny mecz Polaka?

Spotkanie Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino w 3. rundzie Miami Open odbędzie w poniedziałek (27 marca) jako czwarty mecz od godziny. 17:00. Obaj tenisiści wyjdą na kort około godziny 22:30.

loader

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się