Obserwuj w Google News

Hurkacz - Goffin: Transmisja TV. Gdzie oglądać mecz French Open?

1 min. czytania
27.05.2023 22:00
Zareaguj Reakcja

Hubert Hurkacz - David Goffin: transmisja TV online. Na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz Polaka? Tenisista z Wrocławia zainauguruje French Open spotkaniem z o sześć lat starszym Belgiem. Sprawdź, gdzie będzie można obejrzeć starcie Hurkacz - Goffin.

Hubert Hurkacz
fot. AP/Associated Press/East News

Hubert Hurkacz po raz szósty wystartuje na French Open. Swój najlepszy rezultat osiągnął przed rokiem, kiedy dotarł do czwartej rundy. Jeśli w tej edycji wyrówna swoje osiągnięcie, patrząc na drabinkę turniejową 26-latek może trafić na Novaka Djokovicia.

Redakcja poleca

Pierwszym rywalem Hurkacza będzie zajmujący 113. miejsce w rankingu ATP David Goffin. Jak na razie zawodnicy stoczyli ze sobą dwa pojedynki, do których doszło w zeszłym sezonie. Raz lepszy okazał się Belg, który wygrał podczas rywalizacji w Rzymie, ale później Polak zrewanżował się w trzeciej rundzie French Open.

Hurkacz - Goffin: Transmisja TV meczu

Nieco bardziej faworytem do awansu jest Hurkacz, który na kortach im. Rolanda Garrosa będzie grał jako rozstawiony z numerem 13. Mimo to wrocławianin nie może lekceważyć przeciwnika, który jest doświadczony i z pewnością będzie wymagającym rywalem.

Hurkacz - Goffin: Kiedy mecz French Open?

Spotkania Hurkacz - Goffin rozpocznie się w niedzielę, 28 maja, o godzinie 11.00.

French Open 2023. Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Goffin?

Mecz Hurkacz - Goffin będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu oraz online na player.pl.

RadioZET.pl