Obserwuj w Google News

Świątek zareagowała na zdjęcie Lewandowskiego. Krótko i na temat

Maciej Walasek
1 min. czytania
06.08.2022 11:27
Zareaguj Reakcja

Iga Świątek skomentowała post Roberta Lewandowskiego na Instagramie tuż po prezentacji w Barcelonie. Liderka światowego rankingu WTA złożyła gratulacje napastnikowi.

Iga Świątek
fot. Berzane Nasser/ABACA/Abaca/East News

W piątek wszyscy kibice żyli prezentacją Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Piłkarzowi towarzyszyła żona Anna, mama Iwona, czy teściowa Maria. Na trybunach Camp Nou zasiadło ponad 40 tysięcy kibiców, którzy skandując nazwisko napastnika, powitali go w ekipie Dumy Katalonii.

Redakcja poleca

Tuż po oficjalnej uroczystości Lewandowski zamieścił wpis na Instagramie z podpisem "Nigdy nie przestawaj marzyć". 33-latek załączył zdjęcie z prezydentem Barcy Joanem Laportą, na którym oba trzymają klubową koszulkę, w której od nowego sezonu będzie występował kapitan polskiej kadry.

Świątek pogratulowała Lewandowskiemu

Wpis polubiło ponad 1,1 mln użytkowników. Nie zabrakło też licznych komentarzy, gdzie internauci gratulowali Lewandowskiemu. Do tego grona dołączyła Iga Świątek. "Super sprawa. Ogromne gratulacje i powodzenia" - napisała liderka rankingu WTA.

ig
fot. Robert Lewandowski/Instagram screen

Przypomnijmy, że Świątek spotkała się z Lewandowskim po finałowym meczu w tegorocznym French Open. Piłkarz zasiadł na trybunach, skąd pogratulował tenisistce triumfu w wielkoszlemowym turnieju.

RadioZET.pl