Obserwuj w Google News

Świątek - Sakkari: Kiedy mecz Polki? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

1 min. czytania
25.09.2021 07:02
Zareaguj Reakcja

Świątek - Sakkari DATA, GODZINA. Kiedy mecz Polki w WTA w Ostrawie? O której godzinie spotkanie Świątek - Sakkari? Iga Świątek w półfinale czeskiego turnieju zmierzy się z czwartą w światowym rankingu Marią Sakkari. Sprawdź najważniejsze informacje.

Świątek - Sakkari GODZINA i DATA
fot. AP/Associated Press/East News

Iga Świątek kończy tegoroczny sezon zmaganiami w WTA w Ostrawie. Polka jest rozstawiona z "jedynką", dlatego w pierwszej rundzie miała wolny los. W drugim etapie bez większych kłopotów pokonała Julię Putincewę 6:4, 6:4.

W ćwierćfinale jej rywalką była Jelena Rybakina. Zawodniczka z Kazachstanu postawiła się 20-latce tylko w pierwszym secie, w którym górą była tenisistka z Raszyna 7:6 (7-5). W drugim Świątek zwieńczyła dzieło, triumfując 6:2.

Świątek - Sakkari: Kiedy mecz? O której godzinie gra Polka? [DATA, GODZINA]

W półfinale jej przeciwniczką będzie Maria Sakkari. Greczynka podobnie jak Polka w pierwszej rundzie miała wolny los. W drugiej części wygrała z Jeleną Ostapenką 6:4, 6:2. W ćwierćfinale okazała się lepsza od Terezy Martincovej, zwyciężając 7:5, 6:3.

Świątek grała z Sakkari tylko raz. Zawodniczki spotkały się w ćwierćfinale tegorocznego French Open. Wówczas górą była Greczynka, która pokonała Polkę 6:4, 6:4, uniemożliwiając jej obronę wielkoszlemowego tytułu na francuskim turnieju.

Świątek - Sakkari na żywo odbędzie się w sobotę, 25 września o godzinie 14:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl