Zamknij

Raducanu - Giorgi: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz w Toronto?

09.08.2022 10:58

Emma Raducanu - Camila Giorgi na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z hitu 1. rundy turnieju WTA 1000 na kortach twardych w Toronto. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Raducanu - Giorgi.

Raducanu - Giorgi
fot. PAUL CROCK/AFP/East News / Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Emma Raducanu (10. WTA) cały czas nie przepracowała jeszcze swojego sukcesu i zwycięstwa w wielkoszlemowym US Open. Korzysta ze swojej popularności, podpisuje liczne kontrakty reklamowe, zmienia trenerów częściej niż rękawiczki i walczy o to, by nie pozostać tylko gwiazdką jednego turnieju. Bywa różnie, zwykle przeciętnie, o czym najlepiej świadczą rezultaty osiągane w tym sezonie. To zaledwie dwa ćwierćfinały - w Stuttgarcie, gdzie uległa Idze Świątek i w ubiegłym tygodniu w Waszyngtonie. Tam nie dała rady Ludmile Samsonowej.

- Szczerze mówiąc, wyniki nie mają dla mnie większego znaczenia. Myślę, że mój tenis i tak ewoluował. Ale 2022 r. zaczął się ciężko. Miałam koronawirusa, nie było mnie przez długi czas. Musiałam szybko złapać formę, ponieważ miałam problemy fizyczne. Ale wciąż jestem młoda, głodna nauki, a każdy, kto się ze mną styka, wie, że uwielbiam zadawać pytania i mam pragnienie wiedzy - tłumaczyła 19-latka w jednej z rozmów z "Die Welt". W turnieju WTA w Toronto już na starcie czeka ją duże wyzwanie, bowiem będzie musiała zatrzymać broniącą tytułu Camilę Giorgi.

Raducanu - Giorgi: gdzie obejrzeć mecz?

Ubiegłoroczna edycja Rogers Cup w rywalizacji kobiet odbyła się w Montrealu i zakończyła największym sukcesem w karierze 30-letniej tenisistki z Maceraty. W finale tej imprezy Giorgi pokonała Karolinę Pliskovą 6:3, 7:5. To było jej trzecie turniejowe zwycięstwo - wcześniej wygrywała w 's-Hertogenbosch i w Linzu. Polscy kibice z pewnością pamiętają jej trzy z rzędu finały w Katowicach, wszystkie przegrane. Ostatnio mocno za skórę zaszła jej za to Magdalena Fręch, która już na starcie wyrzuciła ją z Wimbledonu.

Lepsza z tej pary w drugiej rundzie zagra z Anną Bondar albo Elise Mertens.

Raducanu - Giorgi: transmisja TV i online

Mecz Emma Raducanu - Camila Giorgi w 1. rundzie turnieju WTA w Toronto odbędzie się we wtorek 9 sierpnia jako drugi od godz. 17. Można zatem spodziewać się, że Brytyjka i Włoszka wyjdą na kort centralny ok. godz. 18:30. Wcześniej na tej arenie zaprezentują się Rebecca Marino oraz Qinwen Zheng. Transmisja TV w Canal+ Sport oraz online na stronie canalplus.com.

loader

RadioZET.pl/Die Welt