Zamknij

Tym wideo zaskoczył wszystkich. Lewandowski rzucił wyzwanie Rafaelowi Nadalowi

23.06.2022 10:12

Robert Lewandowski przebywa obecnie na urlopie w Turcji, gdzie postanowił sprawdzić się na... korcie tenisowym. Efektami swojego treningu pochwalił się w mediach społecznościowych i przy okazji wyzwał na pojedynek samego Rafaela Nadala.

Robert Lewandowski i Rafael Nadal
fot. IMAGO/Jan Huebner/Frick/Imago Sport and News/East News; JULIEN DE ROSA/AFP/East News

Ostatnie dni Robert Lewandowski i jego żona Anna spędzili na urlopie w Turcji. W weekend uczestniczyli tam bowiem w uroczystości weselnej u znajomego biznesmena Alifa Safaka Ozturka. Para zatrzymała się w należącym do niego luksusowym ośrodku.

W środę kapitan reprezentacji Polski postanowił sprawdzić się na znajdujących się tam kortach tenisowych. Efektami swojego treningu pochwalił się za pomocą krótkiego nagrania na Instastories.

Lewandowski rzucił wyzwanie Rafaelowi Nadalowi

Na wideo możemy zobaczyć, że radził sobie całkiem nieźle, a na pojedynek wyzwał samego Rafaela Nadala. "Gotowy do gry?" - zapytał Hiszpana napastnik Bayernu Monachium. Póki co triumfator tegorocznego French Open nie odpowiedział na zaczepkę ze strony Polaka.

Jak widać, chociaż wciąż nie wiadomo, jaka jest najbliższa przyszłość "Lewego" - czy zostanie w Bayernie, czy odejdzie do Barcelony - dobry humor nie opuszcza polskiego zawodnika. I to dobre wieści, ponieważ niejedną osobę taka sytuacja potrafiłaby mocno przytłoczyć.

loader

RadioZET.pl/Instagram/Robert Lewandowski