Obserwuj w Google News

"Kup mi roleksa to ci wybaczę!". Tak zareagowała na te słowa Świątek

1 min. czytania
12.09.2022 17:50
Zareaguj Reakcja

Ons Jabeur po przegranym finale z Igą Świątek w żartobliwym tonie wypowiadała się na temat Polki. Tunezyjka domagała się od liderki rankingu nowego roleksa. Na odpowiedź ze strony naszej zawodniczki nie trzeba było długo czekać. 

Iga Świątek
fot. JULIAN FINNEY/Getty AFP/East News

Po przegranym finale US Open 2022 Ons Jabeur wzięła udział w konferencji prasowej. Tunezyjka doceniła klasę Igi Świątek. - Naprawdę próbowałam, ale Iga nie ułatwiała mi zadania. Zasłużyła na zwycięstwo. Teraz za bardzo jej nie lubię, ale ok - mówiła w żartobliwym tonie. 

Jabeur zdradziła, co sprawi, że ponownie będzie lubić Świątek. - Zawsze żartuję, gdy mówię, że jej (Igi Świątek - przyp. red.) nie lubię. Wybaczę jej, kiedy da mi roleksa albo coś w tym stylu - śmiała się podczas konferencji.

Redakcja poleca

Świątek zareagowała na słowa Jabeur

Liderka rankingu WTA została zapytana o sytuację z zegarkiem przez dziennikarza PAP Tomasza Moczerniuka. Wydaje się, że tenisistka z Tunezji będzie mogła liczyć na upominek od Polki.

- Challenge accepted! Czemu nie? Muszę z nią o tym pogadać. Mam nadzieję, że nie wybierze modelu z diamentami, ale poradzimy sobie - przyznała Świątek w rozmowie z PAP.

RadioZET.pl/PAP