,

Hurkacz - Miedwiediew: Kiedy gra Polak? O której godzinie mecz w Miami?

30.03.2022 22:33

Hubert Hurkacz - Daniił Miedwiediew: godzina, data. Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Hurkacz - Miedwiediew w ćwierćfinale turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami? Godzina i data meczu Hurkacz - Miedwiediew w Miami.

Hubert Hurkacz
fot. PAP/EPA/ERIK S. LESSER

W 1/8 finału turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami Hubert Hurkacz pokonał Lloyda Harrisa z RPA 7:6 (7-3), 6:2 i awansował do ćwierćfinału zawodów. Kolejnym rywalem Polaka, który broni w tej imprezie tytułu sprzed roku, będzie najwyżej rozstawiony Rosjanin Daniił Miedwiediew.

25-letni wrocławianin, turniejowa "ósemka", w 1. rundzie miał tzw. wolny los, w drugiej wygrał z Francuzem Arthurem Rinderknechem 7:6 (7-5), 6:2, a w trzeciej - z Rosjaninem Asłanem Karacewem 7:5, 4:6, 6:3.

Hurkacz - Miedwiediew: Kiedy mecz na żywo? O której godzinie gra Polak?

Rywal Hurkacza na początku marca był przez trzy tygodnie liderem rankingu światowego i powróci na pierwszą pozycję, jeśli pokona Polaka.

Na razie bilans ich wzajemnych potyczek to 2-1 dla Miedwiediewa, ale wszystkie - w ubiegłym roku - były zacięte i trwały maksymalną liczbę setów: pięć w Wimbledonie, gdzie górą był Polak, i po trzy w Toronto i ATP Finals w Turynie, kiedy zwyciężył gracz z Moskwy.

We wtorek - mimo problemów w pierwszej partii - grający od czasu inwazji Rosji na Ukrainę jako bezpaństwowiec Miedwiediew uporał się z Amerykaninem Jensonem Brooksbym 7:5, 6:1.

Hurkacz - Miedwiediew: GODZINA i DATA meczu ćwierćfinału turnieju w Miami

Mecz Hubert Hurkacz - Daniił Miedwiediew w ćwierćfinale turnieju ATP Masters 1000 na kortach twardych w Miami odbędzie się w czwartek 31 marca o nieznanej jeszcze godzinie.

loader

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się