Transmisja prologu w Lillehammer. Gdzie obejrzeć kwalifikacje Raw Air?

13.03.2023 16:00

Przed nami prolog Raw Air 2023 w Lillehammer. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata. Transmisja będzie dostępna w TV i stream online w internecie. Początek skoków w Lillehammer w poniedziałek, 13 marca, o godzinie 20.30.

Raw Air 2023 w Lillehammer: transmisja
fot. JURE MAKOVEC/AFP/East News

Raw Air 2023 trwa w najlepsze. Przed skoczkami kolejne zawody. Tym razem rywalizować będą podczas prologu w Lillehammer. Na starcie zobaczymy sześciu reprezentantów Polski: Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska, Kamila Stocha, Piotra Żyłę i Dawida Kubackiego. Faworytem zawodów będzie lider klasyfikacji generalnej Raw Air 2023, Stefan kraft. Wysoko oceniane są też szanse Halvora Egnera Graneruda, Dawida Kubackiego czy Anze Laniska. Łącznie na starcie zobaczymy 61 zawodników.

Prolog w Lillehammer jest oczywiście kwalifikacjami do konkursu, który zaplanowano na wtorek. O kolejne punkty Pucharu Świata zawodnicy rywalizować będą o godzinie 16.10. O Kryształową Kulę wciąż walczy Kubacki. Najlepszy polski skoczek w tym sezonie ma jednak dużą stratę do liderującego w "generalce" Graneruda.

Tytułu najlepszego skoczka cyklu Raw Air broni Stefan Kraft, który w poprzednim roku pokonał Karla Geigera i Ryoyu Kobayashiego. Austriak wygrał też pierwszą w historii edycję tej imprezy w 2017 roku. Oprócz niego w Raw Air triumfowali też Stoch (dwukrotnie) i Kobayashi.

Prolog Raw Air 2023 w Lillehammer - data, godzina

Kwalifikacje Raw Air 2023 w Lillehammer rozpoczną się w poniedziałek, 13 marca, o godzinie 20.30.

Prolog Raw Air 2023 w Lillehammer - transmisja, gdzie obejrzeć

Transmisja prologu w Lillehammer 2023 na żywo będzie dostępna w Eurosport 1 i Playerze. Relacja i wyniki live na naszym portalu.

loader

RadioZET.pl