Obserwuj w Google News

Raw Air 2023 - transmisja. Gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy?

1 min. czytania
11.03.2023 13:40
Zareaguj Reakcja

Transmisja Raw Air 2023: Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy norweskiego cyklu. Transmisja będzie dostępna za darmo w TV i online stream w internecie. Relacja i wyniki wszystkich serii tegorocznego Raw Air na sport.radiozet.pl. Początek już 10 marca.

Dawid Kubacki
fot. JURE MAKOVEC/AFP/East News

Raw Air 2023 rozpocznie się w piątek od prologu w Oslo. Następnie zawodników czekają zmagania w Lillehammer i Vikersund. Do klasyfikacji generalnej Raw Air 2023 wliczane będą wszystkie skoki - konkursowe i kwalifikacyjne (zwane prologami). Skoczkowie rywalizować będą bez ani jednego dnia przerwy aż do niedzieli, 18 marca. Polaków reprezentować będą: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek i Jakub Wolny.

Tytułu najlepszego skoczka Raw Air bronić będzie Stefan Kraft. Austriak, podobnie jak Kamil Stoch, wygrywał ten cykl dwukrotnie. Raz najlepszy był Ryoyu Kobayashi. Wśród tegorocznych faworytów znaleźli się tacy skoczkowie jak Halvor Egner Granerud, Anze Lanisek, Stoch, Kubacki czy Kraft.

Transmisja cyklu Raw Air 2023 w skokach narciarskich

Transmisje wszystkich kwalifikacje (prologów) Raw Air 2023 będą dostępna w Eurosporcie 1 i online stream w serwisie Player. Konkursy będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie i Playerze, ale też na antenie TVN.

ZOBACZ KONIECZNIE: TERMINARZ KONKURSÓW RAW AIR 2023

Raw Air 2023 - TRANSMISJA

  • kwalifikacje (prologi) w Oslo, Lillehammer i Vikersund: Eurosport 1, Player
  • konkursy w Oslo, Lillehammer i Vikersund: TVN, Eurosport 1, Player

RadioZET.pl