Zamknij

PŚ w Titisee-Neustadt. Gdzie obejrzeć konkursy skoków narciarskich?

08.12.2022 18:54

Skoki w Titisee-Neustadt na żywo w tv i online. W Niemczech odbędą się dwa konkursy indywidualne i jeden - pierwszym w tym sezonie - mieszany. W polskiej drużynie jest siedmiu skoczków i dwie skoczkinie. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć transmisję PŚ w skokach.

Dawid Kubacki
fot. Markku Ulander/Lehtikuva Oy/East News

Reprezentacja Polski mężczyzn pojechała do Titisee-Neustadt w 7-osobowym składzie. W kadrze są: lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2022/2023 Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Tomasz Pilch i Aleksander Zniszczoł. Wśród pań zaprezentują się Kinga Rajda oraz Nicole Konderla. Obie będą miały okazję wystąpić w pierwszym w tym sezonie konkursie drużyn mieszanych, który odbędzie się w sobotę.

Zgodnie z programem zawodów PŚ w Titisee-Neustadt w piątek i w niedzielę skoczkowie będą rywalizować w konkursach indywidualnych. Kubacki będzie bronił pozycji lidera przed Stefanem Kraftem, który traci do niego tylko pięć punktów.

Skoki w Titisee-Neudstadt: gdzie oglądać PŚ?

Poprzednie konkursy odbyły się dwa tygodnie temu w fińskiej Ruce. Najlepsi okazali się Anze Lanisek oraz ex aequo Stefan Kraft i Halvor Egner Granerud, a pierwszego dnia na najniższym stopniu podium stanął Piotr Żyła. Kubacki, zwycięzca obu inauguracyjnych zawodów w Wiśle, tym razem nie wykorzystał swojej szansy i nie zmieścił się w czołowej trójce.

Mistrz świata z Seefeld i brązowy medalista olimpijski z Pekinu zdominował czwartkowe sesje treningowe. Polak był najlepszy we wszystkich trzech seriach, a z bardzo dobrej strony pokazali się też Żyła i Stoch. Chwile radości miał też Zniszczoł, który na pierwszym treningu zajął 10. miejsce.

Skoki w Titisee-Neustadt - transmisja TV i online

Konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt odbędą się w dniach 9-11 grudnia - w piątek i sobotę (mikst) o godz. 11:45, natomiast w niedzielę o godz. 15:45. Transmisja obu konkursów indywidualnych na antenach TVN i Eurosport 1. Zawody mieszane będzie można śledzić tylko w Eurosporcie 1. Wszystkie zmagania do obejrzenia także online w Eurosport Player.

loader

RadioZET.pl