,

Planica 7 2023 - transmisja. Gdzie oglądać kwalifikacje i konkursy?

30.03.2023 09:37

Transmisja Planica 7 2023: Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy cyklu na słoweńskim „mamucie”. Transmisję zawodów będzie można oglądać w TV i internecie. Relacja i wyniki wszystkich serii tegorocznego turnieju w Planicy na sport.radiozet.pl.

Planica 7 2023 transmisja Gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy
fot. AP/Associated Press/East News

Konkursy w Planicy kończą obecny, trwający od listopada sezon Pucharu Świata. Słoweński turniej jest rozgrywany w formie turnieju, na który składa się łącznie 7 punktowanych serii: kwalifikacje do piątkowego konkursu i trzy konkursy: dwa indywidualne i jeden drużynowy. Jak co roku, w ostatnich zawodach cyklu zmierzy się 30 najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej.

W tym momencie, w czołówce znajduje się tylko trzech polskich skoczków, z czego dwóch zobaczymy w Planicy. To Piotr Żyła, zajmujący w klasyfikacji generalnej 7. miejsce oraz 14. w tabeli Kamil Stoch. Paweł Wąsek jest obecnie 31., a Aleksander Zniszczoł 35. Pozostali Polacy zajmują miejsca w 5, 6 i 8 dziesiątce.

Transmisja cyklu Planica 7 2023 w skokach narciarskich

Transmisje wszystkich kwalifikacji i konkursów w trakcie cyklu Planica 7 2023 będą dostępne w Eurosporcie 1 i online stream w serwisie Player. Konkursy będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie i Playerze, ale też na antenie TVN.

Relacje live z kwalifikacji i konkursów przeprowadzimy na sport.radiozet.pl. 

30 marca - oficjalny trening (godz. 8) i kwalifikacje (godz. 10:30, transmisja w Eurosport 1 i player.pl)
31 marca - seria próbna (godz. 14) i pierwszy konkurs indywidualny (godz. 15, transmisja w TVN, Eurosport 1 i player.pl)
1 kwietnia - seria próbna (godz. 9), konkurs drużynowy (godz. 10, transmisja w TVN, Eurosport 1 i player.pl)
2 kwietnia - seria próbna (godz. 9) i drugi konkurs indywidualny (godz. 10, transmisja w TVN, Eurosport 1 i player.pl)

loader

RadioZET.pl/PAB

Logo radiozet Dzieje się