Obserwuj w Google News

Piotr Żyła bawi się z ukochaną. Szaleństwo! Wideo trafiło do sieci

2 min. czytania
15.08.2023 14:49
Zareaguj Reakcja

Piotr Żyła kapitalnie spędza czas ze swoją partnerką, Marceliną Ziętek. Para wybrała się wspólnie na... słoweńską skocznię w Planicy. Tam skoczek mógł pokazać dziewczynie, z czym "zmaga się" w trakcie sezonu. Tej chyba się spodobało, bo swoim skokiem pochwaliła się w sieci.

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
fot. Instagram/Marcelina Ziętek

Piotr Żyła wykorzystuje każdą możliwą chwilę, by należycie odpocząć przed startem kolejnego sezonu Pucharu Świata. Kilka dni spędził we Włoszech, gdzie mógł korzystać z uroków pięknej pogody i słonecznych plaż. Nie zapomniał przy tym o swojej pasji. Ruszył do Słowenii i nawet w ciągu wolnego udał się na skocznie, choć tym razem swoich sił w roli skoczka próbowała jego partnerka.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na skoczni w Planicy

Marcelina Ziętek wypróbowała atrakcję na obiekcie w Planicy, dzięki której mogła poczuć się, jak w trakcie lotu na mamuciej skoczni, czyli obiekcie, na którym zawodnicy lądują daleko poza dwusetnym metrem. Jak możemy wnioskować z materiału wrzuconego do sieci, tego typu rozrywka bardzo jej się spodobała. "Razem na mamucie. Niesamowite przeżycie" - napisała pod filmem.

Żyła na jesieni rozpocznie kolejne starty w Pucharze Świata. Po zakończeniu poprzedniego pytaliśmy go, czy będzie w stanie rywalizować tak długo jak Simon Ammann czy Noriaki Kasai. - Tak, na pewno bym chciał. To jest coś niesamowitego, by tak długo i w takim wieku rywalizować i być na dobrym poziomie. Dla mnie to na pewno wyzwanie. Ale nie jest to takie proste. Są elementy, które w tym mogą przeszkodzić. Tu cię coś boli, bywają kontuzję. Póki sił mi starczy i jestem w stanie, to chcę to robić. Kiedy przyjdzie taki moment, że mój organizm nie będzie dawał sobie rady, to trzeba będzie myśleć o tym, by robić coś innego. Myślę jednak, że taki moment jest daleko przede mną - mówił.

Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 rozpocznie się 25 listopada od konkursu w fińskiej Ruce.

RadioZET.pl