Obserwuj w Google News

Marta Kubacka szczerze na Instagramie. "Ty matka się jeszcze męcz"

1 min. czytania
16.03.2023 13:23
Zareaguj Reakcja

Żona Dawida Kubackiego zamieściła w mediach społecznościowych zabawny wpis dotyczący swojej córki. - Dobra, nie idę spać, czekam, aż tata skoczy, a Ty matka się jeszcze troszkę męcz - napisała.

Marta Kubacka
fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Marta Kubacka w ten sposób nawiązała do późno odbywającego się prologu do konkursu Raw Air 2023. Skoczkowie rozpoczęli rywalizację dopiero po godzinie 20.00. Żona Kubackiego w oczekiwaniu na skok swojego męża podzieliła się z kibicami kulisami swojego życia codziennego. - Dobra, nie idę spać, czekam, aż tata skoczy, a Ty matka się jeszcze troszkę męcz - napisała na Instagramie, dodając do tego zdjęcie swojej córki.

Marta Kubacka na Instagramie. Pokazała zdjęcie córki

Marta Kubacka
fot.

Jej mąż w tym sezonie jest jednym z najlepszych skoczków w Pucharze Świata. W klasyfikacji generalnej zajmuje pozycję wicelidera. Do tego dołożył brązowy medal mistrzostw świata na dużej skoczni w Planicy.

Redakcja poleca

Kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności zawodnicy będą mieli już w czwartek. Na godzinie 16.30 zaplanowano konkurs indywidualny Raw Air 2023 w Lillehammer. Liderem tego cyklu jest Halvor Egner Granerud. Jedynym skoczkiem, który dotrzymuje mu kroku, jest Stefan Kraft. Austriak goni też Kubackiego w "generalce" Pucharu Świata. W tym momencie traci do niego 122 punkty.

ZOBACZ KONIECZNIE: Raw Air 2023 - terminarz. Kiedy i o której godzinie kwalifikacje i konkursy?

RadioZET.pl