Obserwuj w Google News

Fantastyczne wieści ws. Marty Kubackiej. Sama je przekazała kibicom

2 min. czytania
05.05.2023 10:57
Zareaguj Reakcja

Marta Kubacka przekazała kibicom znakomite wieści. Za pośrednictwem mediów społecznościowych żona skoczka narciarskiego opublikowała post, zachęcając do zakupu robota kuchennego, tym samym potwierdzając swój powrót do pracy. W połowie kwietnia małżonka Dawida Kubackiego wyszła ze szpitala i rozpoczęła rehabilitację.

Marta Kubacka
fot. Marta Kubacka/Instagram screen

Ostatnie tygodnie były niezwykle dramatyczne dla Marty Kubackiej. Pod koniec marca żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych, gdzie walczyła o życie. W związku z tym jej mąż zrezygnował z końcówki sezonu Pucharu Świata i wrócił do Polski, aby wspierać ukochaną. Skoczek na bieżąco informował kibiców o stanie zdrowia żony. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i małżonka zawodnika w połowie kwietnia mogła wrócić do domu.

Mistrz świata z Seefeld ujawnił, że jego żona ma wszczepiony rozrusznik serca. "Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie" - pisał na Instagramie.

Marta Kubacka wróciła do pracy

Stan zdrowia Marty Kubackiej poprawił się na tyle, że Dawid Kubacki mógł wrócić do treningów z resztą polskiej reprezentacji. - Zarówno mi, jak i żonie oraz całej naszej rodzinie brakowało tego, żeby do normalności się zbliżyć i do niej trochę wrócić. Po tym, co się działo, to jest najlepszy wyznacznik tego, że to idzie w dobrą stronę - mówił przed kamerami Eurosportu.

Przerażające szczegóły dramatu Kubackich. Tajner: "Znaleziono nieprzytomną żonę"

Swoją wciąż poprawiającą się kondycję potwierdziła sama Marta Kubacka. Żona skoczka jeszcze przed problemami zdrowotnymi zajmowała się sprzedażą robotów kuchennych. W czwartek na InstaStories znów opublikowała relację, zachęcającą do kupna sprzętu, pokazując, że ma się coraz lepiej. W pierwszy dzień maja para obchodziła czwartą rocznicę ślubu. Jak zdradził Dawid Kubacki ten wyjątkowy dzień, jak i całą majówkę rodzina spędziła na spokojnie. - Udało nam się ją spędzić razem i to jest najważniejsze - zaznaczył.

Redakcja poleca

Pierwszym konkursem skoków z cyklu Letniego Grand Prix będą zawody w niemieckim Hinterzarten, które zaplanowano 28 lipca. - Musimy być elastyczni w kontekście sytuacji Dawida, ale wygląda na to, że od początku sezonu letniego będzie w pełni zaangażowany w proces treningowy, jeżeli wszystko będzie rozwijało się tak pozytywnie, jak w ostatnim czasie - opowiadał Thomas Thurnbichler.

RadioZET.pl