Obserwuj w Google News

Polski skoczek "ofiarą" pranku. To nagranie niesie się po sieci

1 min. czytania
17.01.2023 14:07
Zareaguj Reakcja

Kadra B polskich skoczków w miniony weekend rywalizowała o punkty Pucharu Kontynentalnego w Sapporo. Podczas powrotu zawodnicy postanowili zaincenizować... pomoc dla "bezdomnego" Kacpra Juroszka. Ich prank szybko rozprzestrzenia się po sieci.

Kacper Juroszek
fot. Andrzej Stękała/InstaStory/screen

Reprezentacja Polski B pojechała do Sapporo w 6-osobowym składzie: Tomasz Pilch, Kacper Juroszek, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Klemens Murańka oraz Maciej Kot. Ten pierwszy w sobotę stanął na drugim stopniu podium, ulegając jedynie Joacimowi Oedegaardowi Bjoerengowi.

Nic dziwnego, że humoru w drużynie dopisywały podczas podróży powrotnej. Na lotnisku skoczkowie postanowili wykonać prank, który zdobywa coraz większą popularność w sieci.

Redakcja poleca

Skoczkowie "pomogli" Juroszkowi - wideo

Na nagraniu opublikowanym na Instastory widać śpiącego na ławce Juroszka. Przy nim stoi kubek, do którego poszczególni zawodnicy wrzucają drobne. "Kadra skoczków pomaga bezdomnym na lotnisku" - napisał Stękała. Nagranie można obejrzeć poniżej.

W najbliższy weekend w Sapporo odbędą się zawody Pucharu Świata. W przeszłości konkursy na Okurayamie często były pomijane, a biało-czerwoni i wiele innych ekip wysyłało "drugi garnitur". Tym razem Thomas Thurnbichler powołał "galowy" skład: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

RadioZET.pl