Obserwuj w Google News

Halvor Egner Granerud zareagował na wpis Kubackiego. Klasa

2 min. czytania
14.04.2023 21:43
Zareaguj Reakcja

W piątek Dawid Kubacki przekazał najnowsze wiadomości o stanie zdrowia Marty Kubackiej, informując, że jego żona opuściła szpital. Na post w mediach społecznościowych zareagowało mnóstwo kibiców oraz sportowców, w tym Halvor Egner Granerud. Zdobywca Kryształowej Kuli za miniony sezon Pucharu Świata dołączył do innych zawodników ciesząc się z dobrych wieści.

Halvor Egner Granerud
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

W piątkowe popołudnie Dawid Kubacki przekazał kibicom fantastyczną wiadomość, informując, że jego żona Marta została wypisana ze szpitala. Jednocześnie skoczek narciarski po raz kolejny podziękował za wsparcie.

"Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości" - czytamy.

Na wpis na Instagramie zareagowało tysiące fanów, w tym także sportowców. "Z miłością, wiarą i zaufaniem wszystko jest możliwe" - napisał były skoczek Austriak Gregor Schlierenzauer. "Dużo zdrowia dla Was" - dodała Anita Włodarczyk. "Bardzo dobre wiadomości. Życzę wszystkiego najlepszego na czas rehabilitacji" - czytamy w komentarzu innego austriackiego skoczka Daniela Hubera.

Halvor Egner Granerud skomentował post Dawida Kubackiego

Pośród wpisów nie mogło zabraknąć wiadomości od Halvora Egnera Graneruda. Norweg, który w środku ostatniego sezonu toczył zacięte boje z Dawidem Kubackim, życzył powodzenia.

"Świetna wiadomość! Szerokiej drogi do domu i powodzenia" - napisał.

Przypomnijmy, że w drugiej połowie marca Marta Kubacka trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych, a lekarze walczyli o jej życie. W związku z sytuacją zawodnik z nowego Targu wycofał się z końcówki zmagań w Pucharze Świata.

Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jesteście teamem na miarę zwycięstwa w Pucharze Narodów! Okazuje się, że prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie

RadioZET.pl