Zamknij

Żona Stocha pokazała wymowne zdjęcie z cmentarza. Miała konkretny cel

24.01.2023 11:02

W zeszły weekend Ewa Bilan-Stoch zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z ukraińskiego cmentarza we Lwowie. Żona skoczka narciarskiego przyznała w opisie, że tą fotografią chciała skłonić internautów do kilku sekund refleksji.

Ewa Bilan-Stoch
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Wojna w Ukrainie trwa od jedenastu miesięcy i każdego dnia pochłania mnóstwo ofiar. Jak przekazał amerykański Instytut Studiów nad Wojną (ISW) siły rosyjskie przygotowują się do przeprowadzenia w nadchodzących miesiącach zdecydowanej operacji wojskowej, która może mieć zarówno charakter ofensywny, jak i defensywny.

Wymowny post Ewy Bilan-Stoch

W ubiegłą sobotę Ewa Bilan-Stoch opublikowała na Instagramie wpis, obok którego nie można przejść obojętnie. Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego przypomniała internautom, z czym każdego dnia muszą mierzyć się obywatele Ukrainy, pokazując zdjęcie z cmentarza we Lwowie. Na fotografii widzimy mnóstwo kwiatów, zniczy i ukraińskich flag oraz zdjęcia poległych żołnierzy, którzy za obronę kraju zapłacili najwyższą cenę.

"Wiem, że trudno dawać serduszka pod takimi postami. Zostawiam Wam to zdjęcie dla kilku sekund refleksji" - czytamy w opisie.

Innym szczegółem, który zwraca na siebie uwagę jest postać młodej kobiety, siedzącej nad jednym z nagrobków.

loader

RadioZET.pl