Zamknij

Dawid Kubacki został ojcem po raz drugi. Żona skoczka pokazała zdjęcie córeczki

06.01.2023 17:25

Dawid Kubacki przed rozpoczęciem konkursu w Bischofshofen otrzymał świetną wiadomość – na świat przyszła jego druga córka. „Dziś za Dawida Kubackiego kciuki będzie trzymać nie tylko Zuzanna. Maja już na świecie” – napisał na Twitterze Dominik Formella ze skijumping.pl

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem. Żona skoczka pokazała zdjęcie córeczki
fot. screen/ Dawid Kubacki/ Instagram

Zdjęcie córki pokazała już żona polskiego skoczka, Marta. „Witaj na świecie Majeczko. Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami” – napisała Marta Kubacka w podpisie pod zdjęciem na Instagramie.

Żona polskiego skoczka żartowała też, że liczy na szybki powrót męża do domu. "Ja już po robocie" - napisała na Twitterze.

Dawid i Marta Kubaccy dwa lata temu witali na świecie swoją pierwszą córkę, Zuzannę. Wówczas rodzina polskiego skoczka powiększyła się w trakcie pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. 

Dawid Kubacki nie był obecny przy porodzie Mai, bo bierze udział w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Polak jest wiceliderem klasyfikacji zawodów i do końca będzie walczył o wygraną. By ją sobie zapewnić, musiałby po dwóch dzisiejszych skokach wyprzedzić lidera, Halvora Egnera Graneruda o 23,3 punkta.

RadioZET.pl/PAB