Zamknij

Piotr Żyła pokazał, jak zwalcza COVID-19: Wasze zdrowie

20.01.2022 19:16

Piotr Żyła zabrał głos po pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Jak zwykle skoczek opublikował post, po raz kolejny udowadniając spory dystans. - Przesadzę z lekarstwem - napisał.

Piotr Żyła
fot. ANDRZEJ LANGE/East News

Piotr Żyła w czasie ostatnich badań uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Informację w czwartek potwierdził PZN. Tym samym sytuacja mistrza świata z Oberstdorfu mocno skomplikowała jego przygotowania na ZIO w Pekinie, jak i sam wylot do Azji.

Polscy skoczkowie do Chin mają udać się po weekendzie w Willingen. Jak mówią chińskie procedury "Wiewiór" potrzebuje czterech negatywnych testów, aby móc wylecieć na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Żyła skomentował pozytywny wynik na COVID-19

Po kilku chwilach Żyła skomentował swój pozytywny wynik. Skoczek opublikował post ze zdjęciem piwa i w swoim stylu odniósł się do tego faktu

- Przepraszam bardzo. Nie jestem zakażony koronawirusem, tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronowirusa. A to jest różnica i to duża różnica. A czuję się świetnie. Wasze zdrowie. A objawów spodziewam się dopiero jutro, jak przesadzę z lekarstwem. A ja lubię się leczyć - napisał.

Polscy skoczkowie, którzy zostali powołani na ZIO w Pekinie, ominą najbliższe zawody w Titsee-Neustadt. W ten weekend Polskę reprezentować będą: Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Klemens Murańka i Aleksander Zniszczoł.

loader

RadioZET.pl