Zamknij

Stoch wróci na skocznię później, niż zakładano. Nowe informacje ws. stanu zdrowia

20.01.2022 18:23

Kamil Stoch walczy z czasem, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia po urazie stawu skokowego. Nowe informacje na temat zdrowia skoczka przekazał Sebastian Parfjanowicz.

Kamil Stoch
fot. FABRICE COFFRINI/AFP/East News

Kamil Stoch powoli wraca po urazie stawu skokowego, jakiego doznał przed weekendem PŚ w Zakopanem. Trzykrotny mistrz olimpijski we wtorek wysłał kibicom pozytywny sygnał, publikując zdjęcie na Instagramie z treningu na sali.

Z początku zawodnik z Zębu miał powrócić na skocznię w piątek. Okazuje się, że to nie będzie możliwe, a sam lider polskiej kadry będzie musiał poczekać jeszcze kilka dni. Jak napisał na Twitterze Sebastian Parfjanowicz przyczyną jest kostka skoczka.

Stoch walczy z czasem. Kiedy wróci na skocznię?

- Kostka Kamila Stocha na skakanie jeszcze nie pozwala. Kolejne trzy dni na pewno bez treningu na skoczni - zaznaczył dziennikarz TVP Sport.

Każdy doskonale wie, że najlepiej wstrzymać się o kilka chwil dłużej, niż doprowadzić do pogorszenia urazu. Jedynym problemem jest tu czas, który mija błyskawicznie. Już w przyszły weekend w Willingen odbędą się ostatnie zawody z cyklu PŚ przed ZIO w Pekinie 2022.

loader

RadioZET.pl