Zamknij

Skoki w Zakopanem 2022: TVP z niespodzianką dla kibiców

11.01.2022 15:37

TVP będzie transmitować najbliższe konkursy PŚ w Zakopanem. Wobec tego Telewizja Polska sprawiła kibicom niespodziankę, przygotowując specjalną ramówkę dla fanów skoków.

Kamil Stoch i Dawid Kubacki
fot. Damian Klamka/East News

Skoki wracają do TVP. Co prawda tylko na najbliższe konkursy w Zakopanem, ale jednak Telewizja Polska pokaże występy kadry Michala Doleżala. Poza polskimi zmaganiami w TVP ma prawa do pokazywania Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i MŚ w lotach w Vikersund.

W dniach 14-16 stycznia najlepsi zawodnicy będą rywalizować na obiekcie im. Stanisława Marusarza. Kibice mają nadzieje, że walka na Wielkiej Krokwi będzie krokiem naprzód w formie biało-czerwonych. Na razie w pierwszej dziesiątce zaczął pokazywać się Piotr Żyła. Wszyscy liczą, że wkrótce dołączą do niego inni koledzy z drużyny.

Skoki w Zakopanem 2022: Niespodzianka TVP dla kibiców

W czasie PŚ w Zakopanem odbędzie się konkurs drużynowy i indywidualny: kolejno w sobotę i niedzielę. W związku z tym TVP przygotowało niespodziankę dla kibiców. O ile zawody będą pokazywane w TVP 1 i TVP Sport, tak Telewizja Polska postanowiła dokonać kilku zmian. Chodzi o kwalifikacje, które będą transmitowane również na TVP 1, ale to nie koniec. Inną niespodzianką jest...pokazanie piątkowych treningów, które pojawią się w TVP Sport.

Początek treningów zaplanowano 14 stycznia o godzinie 15:30. Po dwóch rundach skakania, o godzinie 18:00 skoczkowie powalczą w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu. Relacje z zawodów PŚ w Zakopanem na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl