Zamknij

Jest skład na drużynówkę w Planicy. Doleżal dokonał wyboru

Maciej Walasek
25.03.2022 17:05

Michal Doleżal ogłosił skład na sobotni konkurs drużynowy w Planicy. Poza Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem, biało-czerwonych reprezentować będzie Jakub Wolny.

Kamil Stoch w Planicy
fot. AFP/EAST NEWS

Znamy skład Polaków na konkurs drużynowy w Planicy. W sobotę na Letalnicy odbędą się ostatnie zmagania zespołowe w tym sezonie Pucharu Świata. Michal Doleżal podjął decyzję ws. zawodników po piątkowych zmaganiach indywidualnych. O ile pewni miejsc byli Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki, pod znakiem zapytania było czwarte nazwisko.

Tutaj rywalizacja toczyła się między Jakubem Wolnym a Andrzejem Stękałą. Ostatecznie wybór padł na tego pierwszego. W piątkowym konkursie Jakub Wolny zajął 15. miejsce, a Stękała był 20.

Znamy skład Polaków na konkurs drużynowy w Planicy

Sobotni konkurs drużynowy będzie przedostatnimi zawodami w ramach PŚ. w klasyfikacji Pucharu Narodów prowadzą Austriacy. Drudzy Niemcy tracą do nich 255 punktów. Na trzeciej lokacie są Słoweńcy. Ich strata do drugiego miejsca wynosi zaledwie 39 "oczek".

Relację na żywo z konkursu drużynowego w Planicy będzie można śledzić na sport.radiozet.pl. Początek zawodów o godzinie 9:45.

loader

RadioZET.pl