Obserwuj w Google News

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

1 min. czytania
18.07.2020 09:14
Zareaguj Reakcja

Piotr Żyła zszokował Polaków, publikując zdjęcie prywatnej rozmowy na swoim Instastories ze swoją byłą żoną. Takich słów ze strony byłej żony skoczka, nikt się nie spodziewał.

Justyna Żyła grozi Piotrowi Żyle
fot. MACIEJ GILLERT/East News

Piotr Żyła od dłuższego czasu znajduje się w trudnej relacji ze swoja byłą żoną. Mimo że od rozwodu minęło kilka lat, co jakiś czas pojawiają się spięcia między nimi. Jednak to, co teraz pokazał polski skoczek na Instagramie kompletnie szokuje.

Wiślanin wstawił na swoje Instastories fragment rozmowy z byłą żoną, której zachowanie wprawia w osłupienie. Wcześniej Żyła wstawił długi post, w którym zwrócił się do byłej ukochanej.

- Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę: przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać Dzieci i musisz czekać, czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie – zaczął.

Dodatkowo na swoim Instastories, skoczek pokazał wiadomości SMS, jakie otrzymał od byłej żony. W opublikowanym fragmencie Justyna Żyła nie szczędziła gróźb, używając wulgarnych słów.

Bez tytułu
fot. screen

RadioZET.pl