Obserwuj w Google News

Kamil Stoch przeprosił kibiców: Nie bądźcie źli

Maciej Walasek
1 min. czytania
16.03.2019 21:21
Zareaguj Reakcja

Kamil Stoch nie pomógł reszcie drużyny podczas sobotnich zmagań drużynowych w Vikersund. Trzykrotny mistrz olimpijski skakał najsłabiej z biało-czerwonych, przez co Polacy stracili szansę na podium. Po zawodach skoczek z Zębu przeprosił kibiców, ponieważ nie był w stanie rozmawiać po nieudanym konkursie.

Kamil Stoch
fot. PAWEL RELIKOWSKI/East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku    

Kamil Stoch skakał jako ostatni w polskiej ekipie podczas konkursu drużynowego w Vikersund. Lider polskiej kadry zawiódł swoich kolegów oraz kibiców. Skoki 31-latka na odległość 202 i 200 metrów nie wystarczyły, a właściwie pozbawiły biało-czerwonych miejsca na najniższym stopniu podium, które przypadło Austriakom. Po zawodach, Stoch nie miał ochoty rozmawiać ani z dziennikarzami ani z kibicami.

Kamil Stoch: Mistrz przeprosił kibiców

Klasyfikacja generalna Raw Air 2019. Sprawdź aktualne wyniki

- Mistrzem się jest, nie bywa. Kamil Stoch wrócił właśnie przeprosić kibiców, że nie jest w stanie dziś pogadać o swoich skokach. Prosił, żebyście nie byli źli. Więc przekazuje – napisał na Twitterze dziennikarz Eurosportu, Kacper Merk.

Fani trzymają kciuki za trzykrotnego mistrza olimpijskiego. W komentarzach pod postem, internauci prosili, żeby przekazać Kamilowi Stochowi słowa wsparcia.

RadioZET.pl/Twitter/MW