,

Włodzimierz Szaranowicz o PŚ w Planicy: "Fantastycznie nawalone towarzystwo"

Krzysztof Sobczak
20.03.2018 15:45

Włodzimierz Szaranowicz wiele razy komentował finał sezonu w skokach narciarskich w Planicy i nie inaczej będzie w tym roku. Słynny komentator jednym zdaniem podsumował to, co dzieje się pod Letalnicą.

Włodzimierz Szaranowicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Fantastycznie nawalone towarzystwo w przekomicznych kapeluszach" - napisał dziennikarz na Twitterze. "W Planicy zawsze jest barwnie. Dobre miejsce do odebrania Kryształowej Kuli" - dopisał.

Stoch odbierze Kryształową Kulę

W opisywanej scenerii Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata tym razem odbierze Kamil Stoch. Na dwa konkursy przed zakończeniem sezonu Polak ma bezpieczną przewagę nad Richardem Freitagiem i może być pewny zwycięstwa w całym cyklu. Będzie to drugi tego typu sukces w jego karierze - pierwszą Kryształową Kulę zdobył w sezonie 2013/2014.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Planica 7 - mini Raw Air

Od czwartku do niedzieli skoczkowie narciarscy będą rywalizowali w nowym cyklu, Planica 7. Słoweńcy poszli w ślady Norwegów i stworzyli własne "mini Raw Air". Zwycięzcą turnieju będzie zawodnik, który uzyska najwyższą łączną notę z siedmiu skoków: kwalifikacji, czterech w konkursach indywidualnych oraz dwóch w "drużynówce".

RadioZET.pl/KS