Zamknij

Ukochana Piotra Żyły wrzuciła zdjęcie z łóżka. Uwagę przykuła jedna rzecz

09.11.2021 16:36

Marcelina Ziętek nie daje o sobie zapomnieć w mediach społecznościowych. Ostatnio partnerka Piotra Żyły rozgrzała fanów do czerwoności, publikując zdjęcie z łóżka.

Marcelina Ziętek
fot. Marcelina Ziętek/Instagram screen

Marcelina Ziętek nie schodzi z nagłówków plotkarskich serwisów od kilku dobrych miesięcy. Jednym z powodów jest to, że od pewnego czasu znana z serialu 19+ jest partnerką Piotra Żyły. Związek skoczka jest szeroko komentowany wśród kibiców, a większość z nich chce wiedzieć więcej i więcej, śledząc parę w mediach społecznościowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, zauważyliśmy, że ostatnia aktywność na Instagramie Marceliny Ziętek spowodowała kolejny wzrost zainteresowania. Na jednym z InstaStories Ziętek pokazała się w łóżku kompletnie bez makijażu. Niewiele popularnych kobiet decyduje się na taki krok, tłumacząc się dbaniem o wizerunek.

Marcelina Ziętek pokazała się bez makijażu

Internauci z pewnością docenią fakt, że ukochana Żyły ujawniła swoją prawdziwą twarz i to dosłownie, nie stosując żadnych kosmetyków, odsłaniając niesamowitą urodę.

Marcelina Ziętek
fot. marceepan/Instagram screen

Poza występami w 19+ Ziętek może pochwalić się tytułem Miss Południa Nastolatek 2014. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 90 tysięcy użytkowników, a ich liczba stale rośnie.

loader

RadioZET.pl