Obserwuj w Google News

Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. Zaskakujące doniesienia

2 min. czytania
31.07.2020 14:25
Zareaguj Reakcja

Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą seriali TVN. Jak informuje serwis „Pudelek”, skoczek robi co w jego mocy, aby nowy związek nie ujrzał światła dziennego.

Piotr Żyła romansuje z gwiazdą TVN
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła w ostatnim czasie był dość aktywny w mediach społecznościowych. Najpierw o skoczku było głośno z powodu słownych przepychanek z Justyną Żyłą, która pokazała w sieci wiadomości byłego męża, które wysyłał do córki. Wiślanin szybko odbił piłeczkę i opublikował wulgarne wiadomości od byłej ukochanej, która groziła jego nowej partnerce śmiercią.

Po tej sytuacji kobieta postanowiła raz na zawsze odciąć się od komentowania wydarzeń w sieci i skoncentrować się na sobie. Justyna Żyła zapowiedziała, że skupi się na pozytywach. W ostatnim czasie chwaliła się nawet, że znalazła potencjalnego kandydata na partnera, ale okazuje się, że więcej szczęścia miał Piotr Żyła.

Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN

Jak donosi plotkarski portal „Pudelek”, nową miłością skoczka jest 22-letnia Marcelina Ziętek, modelka i aktorka ze znanych seriali TVN „19+” i „Szkoła”. Para próbuje utrzymywać swój związek w tajemnicy, ale serwis ujawnił kilka szczegółów na temat ich relacji. Kilka dni temu Żyła opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym jeździ na skuterze wodnym. W tym samym czasie i miejscu była Marcelina Ziętek, która też pochwaliła się fotografią, pod którą umieściła hasztag #couplegoals, dając do zrozumienia, że przebywa tam razem ze swoim chłopakiem.

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

- Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal – czytamy w serwisie „Pudelka”.

Justyna Żyła topless. Była żona Piotra Żyły opala się bez stanika

RadioZET.pl/pudelek.pl