,

MŚ w lotach Vikersund 2022: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

12.03.2022 16:00

MŚ w lotach Vikersund 2022 na żywo w TV i online. Transmisja i live stream z kwalifikacji i konkursów MŚ w lotach Vikersund 2022. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie oglądać kwalifikacje i konkursy MŚ w lotach Vikersund 2022.

MŚ w lotach Vikersund 2022 Transmisja TV i stream online Gdzie oglądać na żywo
fot. NTB scanpix/Associated Press/East News

Na mamuciej skoczni w Vikersund skoczkowie powalczą o medale mistrzostw świata w lotach 2022. W Norwegii odbędą się dwa konkursy: jeden indywidualny i jeden drużynowy, a także kwalifikacje, trening i 3 serie próbne.

Przed zawodami wielu ekspertów podkreśla, że MŚ będą ostatnią w tym roku szansą Kamila Stocha na sukces w prestiżowej imprezie. Jednak w sytuacji, w której forma naszego mistrza jest nieustabilizowana, ciężko wymagać od niego tak dużego osiągnięcia.

MŚ w lotach Vikersund 2022: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

- Trudno myśleć pozytywnie, kiedy zazwyczaj nic mi nie wychodzi. Miałem wszystko wyłożone na tacy, a znowu nie wykorzystałem szansy. Zepsułem drugi skok. Sam sobie nie potrafię tego wytłumaczyć - powiedział Stoch w rozmowie z portalem skijumping.pl po niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Oslo, w którym prowadził na półmetku, a ostatecznie uplasował się na 15. miejscu.

Do Vikersund jedzie sześciu naszych reprezentantów. W MŚ w lotach wystąpi Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Jakub Wolny i Andrzej Stękała.

MŚ w lotach Vikersund 2022: Terminarz zawodów. Kiedy i o której konkursy?

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2021/22 nasz najlepszy skoczek – Kamil Stoch - zajmuje 19. miejsce. 20.  jest Piotr Żyła, Dawid Kubacki zajmuje 34. miejsce, a kolejni skoczkowie są już w piątej dziesiątce. Paweł Wąsek jest na 40. pozycji. Jakub Wolny na 52., a Andrzej Stękała na 72.

MŚ w lotach Vikersund 2022: Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać PŚ na żywo?

Kwalifikacje, konkurs indywidualny oraz drużynowy w Vikersund odbędą się od czwartku do niedzieli (11.03-13.03). Transmisja TV skoków na kanałach TVP, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl. Śledź relację live i wyniki online ze skoków w Vikersund na żywo na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się