Obserwuj w Google News

Letnie GP w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać na żywo?

1 min. czytania
18.07.2021 16:55
Zareaguj Reakcja

Letnie GP w Wiśle - transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki w Wiśle w telewizji i internecie? Na jakim kanale obejrzeć Letnie GP w Wiśle? Polscy skoczkowie powalczą w drugim konkursie indywidualnym na skoczni im. Adama Małysza. Sprawdź podstawowe informacje.

Dawid Kubacki
fot. PAP

Letnie GP w Wiśle - transmisja TV. W piątkowych kwalifikacjach najlepszy okazał się Kamil Stoch. Mimo zwycięstwa  lider kadry wycofał się ze startu w Wiśle z powodu opuchlizny prawego stawu skokowego. Najprawdopodobniej skoczek z Zębu będzie musiał odpocząć kilka dni i wszystko powinno wrócić do normy.

Mimo nieobecności Stocha Polacy spisali się fantastycznie. W sobotniej rywalizacji najlepszy okazał się Jakub Wolny, a na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Kubacki. Biało-czerwonych rozdzielił Austriak Jan Hoerl.

- Na pewno jest wiele elementów, nad którymi jeszcze muszę popracować - mówił Wolny w rozmowie z TVP Sport.

Letnie GP w Wiśle: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć drugi konkurs?

Finalnie w konkursie w Wiśle walczyło jedenastu biało-czerwonych, z czego do drugiej serii awansowała ósemka. Klemens Murańka został zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon, a zmagania po pierwszej serii zakończyli Jarosław Krzak i Tomasz Pilch.

Drugi konkurs w Wiśle rozpocznie się o tej samej porze, co sobotnie zawody, które poprzedzą kwalifikacje.

Niedzielny konkurs Letniego GP w Wiśle odbędzie się 18 lipca. Zawody będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport i Eurosport 2. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl