Obserwuj w Google News

Kubacki wreszcie zobaczył córkę. Pokazał cudowne zdjęcie Zuzi

2 min. czytania
11.01.2021 17:14
Zareaguj Reakcja

Dawid Kubacki jeszcze w trakcie Turnieju Czterech Skoczni został ojcem, jednak dopiero teraz wrócił do kraju i mógł zobaczyć córeczkę na żywo. Zdjęciem małej Zuzi pochwalił się w swoich mediach społecznościowych.

Dawid Kubacki córka
fot. PAP/EPA
  • Dawid Kubacki został ojcem 29 grudnia 2020 roku, gdy przyszła na świat jego córka Zuzia
  • Skoczek zobaczył dziewczynkę na żywo dopiero po powrocie z Titisee-Neustadt
  • Zdjęciem córki Dawid Kubacki pochwalił się w internecie

Kubacki, podobnie jak reszta jego kolegów z drużyny, w środę 6 stycznia zakończył zmagania w Turnieju Czterech Skoczni. Prosto z austriackiego Bischofshofen udał się do Titisee-Neustadt, gdzie już w piątek wystartował w kwalifikacjach. Do Polski mógł wrócić dopiero po niedzielnym konkursie.

- Po długim witaniu z tatą można w końcu smacznie spać - napisała w swoich mediach społecznościowych Marta Kubacka, żona skoczka. Zawodnik udostępnił zdjęcie na swoim profilu. Widzimy na nim położoną w łóżeczku małą Zuzię, która na świat przyszła 29 grudnia 2020 roku.

Córka Dawida Kubackiego - ZDJĘCIA małej Zuzi

DK
fot.

Marta Kubacka zdjęciem dziecka pochwaliła się już wcześniej. - Dwa najpiękniejsze wydarzenia tego roku. Piękny początek oraz koniec - napisała pod fotografią, na której widać małą Zuzię i Dawida Kubackiego odbierającego Złotego Orła za triumf w Turnieju Czterech Skoczni 2019/2020.

Dawid Kubacki w tym sezonie jest jednym z najlepszych skoczków. W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni zajął trzecie miejsce, w Pucharze Świata plasuje się obecnie na czwartej lokacie.

Już w najbliższy weekend wystartuje w zawodach w Zakopanem. W stolicy Tatr zaplanowano konkurs drużynowy i indywidualny.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zakopane 2020/2021: Kiedy i o której godzinie konkursy? [PROGRAM]