,

Konkurs w Vikersund: Gdzie obejrzeć na żywo? O której godzinie?

Maciej Walasek
17.03.2019 16:14

Skoki narciarskie w Vikersund. Gdzie obejrzeć na żywo w TV konkurs indywidualny w Vikersund? Sprawdź plan dnia, transmisję TV i o której godzinie rozpoczynają się ostatnie zawody z cyklu Raw Air.

Dawid Kubacki
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku      

Konkurs indywidualny w Vikersund to ostatnie zmagania w norweskim turnieju Raw Air 2019. W imprezie walczy już praktycznie tylko dwóch skoczków: Stefan Kraft i Ryoyu Kobayashi. Austriak ma 8,5 punktu przewagi nad Japończykiem po sobotnim konkursie drużynowym. W walce o końcowy triumf nie liczy się już Robert Johansson, który na początku był liderem Raw Air, ale wraz z kolejnymi konkursami jego forma wyraźnie spadała.

Konkurs w Vikersund: Kiedy startują Polacy? Transmisja TV

W piątek odbył się ostatni prolog z cyklu Raw Air w Vikersund. Kwalifikacje przebrnęli: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jakub Wolny i Piotr Żyła. Pecha w eliminacjach miał Stefan Hula, który zajął 41. miejsce. Do awansu do finału Polakowi zabrakło... 0,1 pkt. W niedzielnym konkursie zabraknie również Pawła Wąska.

Polscy kibice mają nadzieję, że humor poprawi sobie Stoch, który słabiej zaprezentował się w sobotnim konkursie drużynowym. Podopieczni trenera Stefana Horngachera zajęli w nim czwarte miejsce, a trzecią lokatę stracili w ostatniej kolejce, właśnie po drugim skoku Stocha, który również w pierwszej próbie nie zachwycił.

Konkurs w Vikersund: Gdzie obejrzeć na żywo? O której godzinie konkurs indywidualny?

W niedzielę odbędzie się ostatni konkurs w Raw Air. Zawody indywidualne będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisja TV będzie mieć miejsce na TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Początek konkursu zaplanowano na godzinę 17.00. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW