,

Konkurs drużynowy w Vikersund: Transmisja TV na żywo. O której godzinie?

Maciej Walasek
16.03.2019 16:10

Konkurs drużynowy w Vikersund. Kolejne zawody z cyklu Raw Air 2019. Gdzie obejrzeć na żywo zmagania Kamila Stocha i reszty skoczków? Transmisja TV. O której godzinie konkurs drużynowy w Vikersund?

Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Konkurs drużynowy w Vikersund to kolejny przystanek imprezy Raw Air 2019. W piątek odbył się prolog na mamuciej skoczni. Zwycięzcą kwalifikacji został Ryoyu Kobayashi, który oddał skok na odległość 232 metrów. Najlepszy z Polaków - Dawid Kubacki uplasował się na szóstej pozycji po skoku na 214,5 metra. Po kwalifikacjach, trener Stefan Horngacher podał skład biało-czerwonych na konkurs drużynowy w Vikersund. Polskę reprezentować będą: Piotr Żyła, Jakub Wolny, Dawid Kubacki i Kamil Stoch. To będą szóste zmagania drużynowe w tym sezonie.

Zobacz także

W pięciu poprzednich "drużynówkach" dwa razy triumfowali Polacy. Po raz pierwszy 17 listopada 2018 w Wiśle i drugi 15 lutego w Willingen. W pozostałych wygrali Niemcy w Zakopanem, Austriacy w Lahti i Norwegowie w Oslo.

Raw Air 2019 - TERMINARZ. Kiedy konkursy turnieju Raw Air i gdzie oglądać? 

Konkurs drużynowy w Vikersund: Stefan Kraft liderem Raw Air

Liderem cyklu Raw Air jest Austriak Stefan Kraft, a drugie miejsce zajmuje triumfator klasyfikacji generalnej PŚ w sezonie 2018/19 Japończyk Ryoyu Kobayashi ze stratą już tylko 6,6 pkt. Najlepszy z Polaków Kubacki zajmuje szóstą pozycję - 163 pkt mniej od prowadzącego. Siódmy Stoch traci do Austriaka 169,4 pkt.

Skoki narciarskie 17.03.2019 - TRANSMISJA w TV, online. Gdzie oglądać Raw Air, o której? 

Konkurs drużynowy w Vikersund: Gdzie oglądać na żywo? O której godzinie?

Konkurs drużynowy w Vikersund odbędzie się w sobotę, 16 marca. Transmisja TV zawodów w TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Początek konkursu w Vikersund o godzinie 17.00. Relacja i wynik na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW