Zamknij
Karolina Małysz i Kamil Czyż
  • 241265386_553944745656765_1763559527914804735_n (1)
  • Adam i Izabela Małyszowie
  • Czyż i Małysz
  • 6 Zobacz
fot. Instagram/Izabela Małysz

Karolina Małysz, córka słynnego polskiego skoczka narciarskiego, Adama, stanęła na ślubnym kobiercu. Chociaż wiadomo było, że ślub Karoliny z jej ukochanym Kamilem Czyżem ma odbyć się w najbliższym czasie, niemal do końca trzymano w tajemnicy jego dokładny termin. Wczoraj zdjęciami z uroczystości pochwaliła się mama pani młodej - Izabela Małysz.

Karolina Małysz była zaręczona z Kamilem Czyżem od kilku lat. O tym, że wesele córki słynnego polskiego skoczka zbliża się wielkimi krokami, mówiło się już od paru tygodni, jednak chyba nikt się nie spodziewał, że nadejdzie ono tak szybko.

Ślub kościelny i wesele Małysz odbył się bowiem już wczoraj, w sobotę, 4 września w domu weselnym "Romeo i Julia" w Szczyrku. Wcześniej o rychło zbliżającej się uroczystości informowała "Super Express" Izabela Małysz, żona Adama Małysza i matka Karoliny.

Karolina Małysz wzięła ślub. Mamy zdjęcia z wesela [GALERIA]

To właśnie Izabela również zdecydowała się podzielić z fanami kilkoma fotografiami z imprezy. Prócz zdjęcia córki z jej świeżo upieczonym mężem wstawiła na swojego Instagrama szalone ujęcie z Adamem.

- Niech żyje MIŁOŚĆ... Ta małżeńska i rodzicielska - napisała w opisie jednej z nich.

Karolina Małysz i Kamil Czyż są parą już od ośmiu lat. Zaręczyli się w 2019 roku. Jak przyznała w jednym z wywiadów, 23-latka planuje przyjąć dwuczłonowe nazwisko.

RadioZET.pl