Zamknij

Kamil Stoch przerwał milczenie. "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Maciej Walasek
06.05.2022 18:02

Kamil Stoch zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym opublikował wspólne zdjęcie z nowym trenerem polskiej kadry Thomasem Thurnbichlerem. "Coś się kończy, coś się zaczyna. Po długich przemyśleniach nad ostatnim rozdziałem, zaczynam nowy" - napisał skoczek.

Kamil Stoch
fot. MAREK DYBAS/REPORTER/East News

Kamil Stoch na zakończenie sezonu Pucharu Świata w mocnych słowach skomentował sytuację w Polskim Związku Narciarskim i decyzję o zwolnieniu Michala Doleżala. Słowa trzykrotnego mistrza olimpijskiego spowodowały, że kibice zaczęli zastanawiać się, czy lider polskiej kadry wystartuje w kolejnych zmaganiach.

Po dłuższej przerwie i nieudzielania się w mediach społecznościowych Stoch opublikował post razem ze wspólnym zdjęciem z Thomasem Thurnbichlerem, nowym trenerem biało-czerwonych.

Kamil Stoch otwiera nowy rozdział. Skoczek przerwał milczenie

"Coś się kończy, coś się zaczyna. Po długich przemyśleniach nad ostatnim rozdziałem, zaczynam nowy" - czytamy.

Na koniec skoczek z Zębu poprosił fanów, żeby sami ocenili, kto wygląda młodziej: on czy nowy szkoleniowiec. Warto zaznaczyć, że Austriak jest dwa lata młodszy od Stocha.

"Zaczęłam czytać opis i mi serce stanęło powodzenia! Oby nowy rozdział był lepszy!", "Oboje na 18 lat wyglądają Panowie!!!", "Każdy początek jest wart refleksji i ostrożności My kibice, trzymamy kciuki Powodzenia!" - pisali internauci w komentarzach.

loader

RadioZET.pl