Obserwuj w Google News

Wymowna grafika Justyny Żyły: Najgorsi ludzie to tacy…

2 min. czytania
24.07.2020 11:38
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła opublikowała w mediach społecznościowych grafikę, w której szczerze mówi o "najgorszych ludziach". Była żona Piotra podkreśliła, że chce, aby w jej życiu było miejsce tylko na pozytywne emocje.

Justyna Żyła z wymowną grafiką w sieci
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Justyna Żyła w zeszłym tygodniu przedstawiła fragment rozmowy córki z Piotrem, gdzie jej mąż nie wahał się przy dziecku obrażać swoje byłej ukochanej. Skoczek miał nazwać byłą żonę „brzydką”. Po tej publikacji, wiślanin odpowiedział ostrym screenem z innej rozmowy, w której pokazał, jak kobieta wulgarnie grozi śmiercią jego nowej partnerce.

- Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać gróźb i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię: dość. Chcecie prawdę, proszę: przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle – czytaliśmy w specjalnym poście zamieszczonym przez skoczka.

Justyna Żyła zamieściła wymowną grafikę

Po kilku godzinach Justyna Żyła wstawiła oświadczenie, w którym zobowiązała się do ostatecznego odcięcia z przeszłością i rozpoczęcia nowego życia. W międzyczasie na Instastories opublikowała jak drze zdjęcia z byłym mężem. Po kilku dniach milczenia, Żyła przedstawiła wymowną grafikę.

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

- Najgorsi ludzie to tacy, którzy najpierw nas krzywdzą, a później wmawiają nam, że to my skrzywdziliśmy ich – czytamy.

Bez tytułu
fot. screen

Była żona skoczka wysłała jasny sygnał, że teraz chce skupiać się wyłącznie na pozytywnych emocjach, a potwierdzeniem tego był nowy post na Instagramie, na którym kobieta prezentuje się w krótkiej czerwonej sukience.

- Tylko dobre wibracje – brzmi jeden z hashtagów.

RadioZET.pl/