Obserwuj w Google News

Justyna Żyła cytuje Annę Przybylską. Wbiła szpilę byłemu mężowi

2 min. czytania
03.08.2020 17:08
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła w swoim ostatnim poście na Instagramie zacytowała słowa Anny Przybylskiej. Jednocześnie była żona Piotra zasugerowała dość jasno, że opis skierowany jest do skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła cytuje Annę Przybylską
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła nadal nie może pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa z Piotrem. W mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiały się posty, w których kobieta wbijała skoczkowi szpilę. Była żona wiślanina nie zawahała się również pokazać wiadomości, jakie Piotr wysyłał do córki, obrażając swoją byłą ukochaną.

W ostatnim czasie okazało się, że Piotr Żyła ma nową partnerkę, co nie spodobało się Justynie. Kobieta w oświadczeniu wyraziła niechęć do niej i podkreśliła, że spotkaniom z nią przeciwne są także jej dzieci. Mimo że Justyna Żyła obiecała, że nie będzie więcej wypowiadać się publicznie na temat swojego byłego związku, to i tak co jakiś czas wbija Piotrowi kolejną szpilę. Ostatnio Żyła wstawiła na Instagrama zdjęcie ze swoją córką i synem, gdzie w opisie umieściła słowa Anny Przybylskiej.

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

Justyna Żyła cytuje słowa Anny Przybylskiej

- „Dziecko to naprawdę pierwszy krok w dorosłość, a macierzyństwo to najfantastyczniejsza rzecz na świecie” (Anna Przybylska) – napisała.

Jednocześnie dodała wymowny hasztag, który wydaje się być skierowany do Piotra Żyły. „Rodzicem się jest, a nie bywa".

Justyna Żyła topless. Była żona Piotra Żyły opala się bez stanika

Marcelina Ziętek: Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły?

Piotr Żyła spotyka się z gwiazdą TVN. Zaskakujące doniesienia

Piotr Żyła dość długo ukrywał swój nowy związek. W ubiegłym tygodniu dzięki anonimowemu rozmówcy, okazało się, że skoczek spotyka się z gwiazdą TVN-u – Marceliną Ziętek, znaną z seriali „19+” i  „Szkoła”.

- Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku - czytamy na portalu "Pudelek".

Para często publikuje zdjęcia w sieci, na których znajdują się w tych samych miejscach w tym samym czasie. Zdaniem użytkowników, to niemal pewne, że Żyła związał się z Marceliną Ziętek.

RadioZET.pl/