Obserwuj w Google News

Justyna Żyła drze zdjęcia byłego męża. Genialna riposta skoczka

1 min. czytania
20.07.2020 11:08
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła postanowiła dokonać przełomu w swoim życiu i zdecydowała się na symboliczny gest. Była żona Piotra podarła zdjęcia polskiego skoczka. Na odpowiedź „Wiewióra” nie trzeba było długo czekać.

Justyna Żyła drze zdjęcia byłego męża, riposta skoczka
fot. AP/Associated Press/East News

Justyna i Piotr Żyła w ostatnim czasie znów byli bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od opublikowania wiadomości, w których skoczek rozmawiając z córką, obraził byłą ukochaną. Jednak potem było już tylko gorzej. Wiślanin pokazał w sieci screeny rozmowy z Justyną, która wulgarnie groziła jemu i jego nowej partnerce.

W związku z tym kobieta zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym opowiedziała o stosunkach między skoczkiem a dziećmi. Chociaż Żyła zapewniła, że ucina temat jej relacji rodzinnych, nie trzeba było długo czekać na kolejny post związany ze sportowcem. Justyna Żyła opublikowała na Instastories nagranie, na którym drze zdjęcia i wycinki gazet przedstawiające Piotra.

Szokujące wiadomości Justyny do Piotra Żyły: Jeb*** kurwi**** szmaciarzu

- Najwyższy czas żeby zamknąć stare życie – napisała.

Bez tytułu
fot. screen

W niedzielę Piotr Żyła postanowił podsumować ostatnie zdarzenia i wstawił na Instagrama zdjęcie osła w okularach i w swoim stylu odpowiedział na medialną burzę.

- Miłej niedzieli – skwitował skoczek.

RadioZET.pl