Obserwuj w Google News

Justyna Żyła o "kochance ex męża". Skoczek wyśmiał jej oświadczenie

2 min. czytania
01.08.2020 10:39
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła w oświadczeniu odniosła się do informacji o nowej sympatii jej byłego męża Piotra Żyły. Zdaniem plotkarskich mediów, skoczek spotyka się obecnie z gwiazdą TVN Marceliną Ziętek. Reprezentant Polski wyśmiał jej komentarz.

Justyna Żyła
fot. Justyna Żyła/Instagram

W piątek "Pudelek" poinformował, że jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich Piotr Żyła spotyka się z aktorką znaną z seriali TVN "19+" i "Szkoła", 22-letnią Marceliną Ziętek. Dowodem na ich zażyłość miały być zdjęcia z przejażdżki skuterem wodnym - oboje mieli przebywać na wakacjach w tym samym miejscu.

Kibice zasypali Justynę Żyłę wiadomościami o "kochance" Piotra, domagając się od niej jakieś reakcji. Kobieta wreszcie uległa. Na Instagramie napisała, że w tej sprawie żadnego oświadczenia nie będzie, po czym... skomentowała medialne doniesienia.

Justyna Żyła o relacji Piotra Żyły z Marceliną Ziętek

"Dziękuję za setki pytań , maili oraz wiadomości prywatnych na instagramie dotyczących mojego ex męża ale ten temat kompletnie mnie już nie interesuje wiec oświadczenia nie będzie" - napisała Justyna. Na braku oświadczenia jednak nie poprzestała.

Justyna Żyła topless. Była żona Piotra Żyły opala się bez stanika

"Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia. Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem" - dodała, publikując zdjęcie z córką.

Piotr Żyła o oświadczeniu Justyny Żyły

Piotr Żyła wydał oficjalne oświadczenie, która jest jego bezpośrednią reakcją na komentarz byłej żony. Skoczek wyśmiał poczynania Justyny. Narobił przy tym tyle błędów ortograficznych (nie mamy pewności, czy specjalnie, czy nie), że postanowiliśmy w całości, bez korekty, opublikować jego wpis. Oceńcie sami, czy to śmieszne...

"Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim" - napisał Piotr Żyła.

Konflikt Justyny i Piotra Żyłów

O problemach małżeńskich Piotra Żyły opinia publiczna dowiedziała się po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Para za pośrednictwem mediów i kolejnych oświadczeń postanowiła prać brudy, niekiedy wykorzystując do tego swoje dzieci.

Po rozwodzie sprawa na moment ucichła, ale w ostatnim czasie wybuchła ze zdwojoną siłą. Justyna podzieliła się wiadomościami, jakie jej ex-mąż wysyłał do córki, a w rewanżu "Wewiór" pokazał jej groźby kierowane pod jego adresem.

RadioZET.pl/Pudelek/Instagram