Obserwuj w Google News

Justyna Żyła zrobiła byłemu mężowi prezent na urodziny. Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał

1 min. czytania
17.01.2022 08:37
Zareaguj Reakcja

Justyna Żyła nie zapomniała o urodzinach Piotra Żyły. Była żona skoczka narciarskiego w sieci pochwaliła się fanom, co podarowała 35-latkowi. Pokazała też archiwalne zdjęcia.

Justyna Żyła
fot. justynazyla/instagram screen

Justyna Żyła sprawiła niespodziankę na urodziny Piotra Żyły. Była żona skoczka przygotowała specjalny tort razem z córką Karoliną.

- Dla dzisiejszego solenizanta. Sto lat. Tort "made by Karla" - napisała na Instagramie.

Poza słodkim upominkiem Żyła wstawiła na instastories wyjątkowe życzenia dla "Wiewióra". Pod jedną z fotografii widzimy, jak skoczek był na małej drzemce "żebyś się zawsze wysypiał" - czytamy. Na innym zdjęciu 35-latek grał z dziećmi w szachy. "Żebyś wygrywał każdy pojedynek".

Prezent Justyny Żyły dla byłego męża

1
fot. instagram screen
22
fot. instagram screen

Piotr Żyła świętował urodziny podczas konkursu indywidualnego w Zakopanem. W niedzielnej rywalizacji na Wielkiej Krokwi zajął 17. miejsce. W wywiadzie dla TVP Sport zawodnik śmiał się, że zapraszał kibiców na imprezę urodzinową.

Redakcja poleca

- Jestem zadowolony, fajna impreza. Mówiłem, że kto chce, niech przyjdzie na moje urodziny. No i przyszli.

Justyna i Piotr Żyła byli małżeństwem przez 12 lat. W 2018 roku, kiedy kobieta ujawniła, że się rozwiedli, ich rozstanie śledziła cała Polska. Teraz wydaje się, że ich relacje są o wiele lepsze.

RadioZET.pl